کسب و کار خانگی

کسب و کار خانگی به عنوان یکی از کم هزینه ترین و پردآمدترین کسب و کار ها شناخته شده است .

کسب و کار خانگی به طور عامیانه به کار و فعالیتی گفته میشود که در خانه و با وسایل منزل انجام شود که این روش جز کم هزینه ترین مشاغل به شمار می آید زیرا می توان با امکانات اولیه منزل این کسب و کار  را راه اندازی کرد . بیشتر این نوع کارها معاف از مالیت هستند که عامل دیگری برای محبوبیت این نوع کار های خانگی به شمار می آید .

حال مساله مهم اینست که چگونه  خود را معرفی کنیم ؟! چگونه خدمات خود را به مشتریان معرفی کنیم ؟! کجا ها تبلیغ کنیم که کم هزینه و هم پر بیننده باشد ؟!

 

 

        یکی از وب سایت های معتبر و با سابقه در حوزه کسب و کار خانگی وب سایت  بازارخانگی است . این وب سایت با هدف  کار در منزل ، کار اینترنتی و مشاغل خانگی  راه اندازی شده است که هر شخصی بتواند محصول و خدمات خود را به مشتریان معرفی کند . یکی از مهمترین ویژگی های این سایت ، ثبت نام و ساخت فروشگاه شخصی به صورت رایگان است که شما هیچ هزینه برای عضویت و معرفی خدمات خود نمی پردازید . یکی دیگر از ویژگی های این سایت ، ساخت فروشگاه با نام خودتان است و بعد از ثبت نام شما خیلی راحت میتوانید کسب و کار خانگی خود را راه اندازی کنید  و نکته جالب توجه این است که این وب سایت هیچ گونه کارمزدی برای معرفی خدمات از شما دریافت نمی کند . در عین حال اگر شما به دنبال خدمات و کالایی خاص هستید میتوانید با مراجعه به این سایت از خدمات این وبسایت با خبر شود .

 

/ 1 نظر / 18 بازدید
احمد

سلام من این سایت خوبیه من عضو هستم و از خدماتش استفاده مییکنم .